Ірпінські волейболістки поступилися Білій Церкві

Сьогодні в Ірпені на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбулися 2 товариські волейбольні матчі між Ірпенем та Білою Церквою (вікова категорія 2002-2003 рік, дівчата).

До міста приїхала команда Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури та спорту (КОЛІФКС). У матчі зустрілися й імениті тренери команд Вдовіна Людмила Миколаївна (м.Ірпінь) і Датій Ольга Германівна (м. Біла Церква), які вже давно є подругами і погодились випробувати власні команди.

14459110_1201314286596379_1486677982_n (1)

Одразу після розминки у матчі зіткнулись волейболістки 2002 року народження. У першому ж сеті господарки майданчику ринулись уперед, здобувши впевнену перемогу з рахунком 25:18, але вже у другому сеті не змогли наздогнати суперниць (25:22). Третій сет видався розгромом для ірпінських волейболісток, де вони поступилися з рахунком 25:15. Наступний, і як вирішилося, останній сет білоцерківці виграли з рахунком 25:20. Отже, як результат, 1-3 на користь Білої Церкви.

14463671_1201653776562430_458760628_n

14483419_1201654049895736_1486190460_n

Наступними грали дівчата 2003 року народження. Дана вікова категорія виявилась делемою для гостей Ірпеня, адже ірпінці боролися до останнього, зрівнявши рахунок у сетах 2:2. Проте, на жаль, ірпінські спортсменки і не змогли перемогти у матчі. Отже, результат матчу – 3:2 на користь гостей.

Зіграні матчі пішли на користь обидвом командам і є практичним досвідом засвоєних вмінь. На шляху в ірпінців чимало матчів попереду, до яких треба як слід підготуватись.